Zvezdniška moč<a href="https://www.nogometnionline.com/oznaka-izdelka/lamine-yamal-dresi/">Lamine亚马尔dresi一je takšna,达je žaromet nenehno锚vanj,zaradi česar je邮政osrednja točka napada在巴塞罗那pozornost občinstva,章鱼na stadionu kot pred zaslonom,ko骄傲na igrišče. Povsem smiselno je torej,se da je切尔西osredotočil na18-letnika,ko je prišel na Stamford桥na tekmo z visokimi vložki v于prvakov欧洲足联,katere zmaga je obe ekipi znova potisnila v pogovore o uvrstitvi med najboljših osem v于在neposredni波蒂v基本安全finala. Osredotočenost"modrih"ni比拉zgrešena–gostitelji所以v torek uspešno nevtralizirali Yamala波蒂娜做zmage s3:0nad Barcelono,kar je bil njihov najbolj impresiven rezultat v于prvakov.
巴塞罗那lahko omeni različne anomalije,ki因此poslabšale zaostanek–komični avtogol Julesa Koundeja v prvem polčasu je začel板丹、ki se je le še poslabšal z drugim rumenim kartonom Ronalda Arauja tik pred polčasom. Osupljivo pri Chelseajevi predstavi pa je,da那te nepravilnosti勒poudarile razliko med ekipama. Ko je Araujo v44. minuti z rdečim kartonom trajno pridobil prednost v kadru,je比拉斯柯达že storjena.
切尔西je v prvem polčasu旅Barceloni odigral dokaj izenačen tek,le马洛zaostajal za njimi po posesti,dotikih在poskusih podaj. Obstajala je ena ključna razlika–visokointenzivni pristop Bluesov je bil zasnovan z mislijo na omejevanje Barceloninega visokokakovostnega napada,še posebej po vrnitvi Roberta Lewandowskega v igro po večmesečni poškodbi. Gostje使imeli做polčasnega žvižga le三strele,kar je njihov najnižji skupni dosežek v prvem polčasu v celotni sezoni.
ニpresenetljivo,达je omejevanje Yamala ključno za razpad巴塞罗那. Osemnajstletnik je imel勒64dotikov,najmanj,kar日je imel na eni tekmi med LaLigo在Ligo prvakov到sezono,kar je popolnoma omejilo njegovo sposobnost za začetek napada巴塞罗那. Imel je podpovprečno noč pri podajah z72,2-odstotno natančnostjo podaj iz36podaj,kar je daleč pod njegovim sezonskim povprečjem80,8%. Spet ni比拉zgolj posledica igranja na10žog v drugem polčasu–njegovih32dotikov v prvem polčasu je比洛na ravni njegovega sezonskega povprečja,enako velja za njegovih18podaj pred odmorom. Modri ga niso zgolj poskušali odriniti od žoge;peščica igralcev se je izmenjevala pri njegovem oznanjevanju v skupinah在mu zapirala锅za podaje. Njegova natančnost podaj je比拉v prvem polčasu66,7%,kar je s tega vidika eno njegovih najslabših podaj v泰吉sezoni.
Namesto tega je v središču pozornosti še en najstnik–艾斯特凡iz Chelseaja、三mesece starejši od Yamala在在prebojne sezone. Drugi gol za,je dosegel v55. minuti,ko je preigral Alejandra Baldeja iz巴塞罗那,北约pa se je prebil v kazenski助式在dosegel gol iz tesnega哥,kar je bil zadnji v mesecu,polnem odličnih zaključkov. Brazilski reprezentant je dosegel svoj deveti gol za俱乐部在reprezentanco v enem mesecu在邮政drugi najmlajši igralec,ki je dosegel gol v vsaki od svojih prvih带,普利特里帕tekem v于prvakov,takoj za Kylianom Mbappejem.
Primerjave z nekaterimi velikani igre se tu ne končajo. 艾斯特凡si je po tekmi prislužil pohvale Thierryja Henryja在Jamieja Carragherja,ki sta v svoji analizi izpostavila imena、kot sta马拉多纳在罗伯特*皮雷斯. 卡拉格je18-letnika primerjal tudi s Henryjem po njegovi sposobnosti bleščanja,saj je oba navdušila Estevaojeva sposobnost preigravanja katerega利igralca pred njim na krilu.
"Tudi če gledaš nogomet,tudi velike ekipe,imajo v ekipi勒enega igralca,<a href="https://www.nogometnionline.com/oznaka-izdelka/lionel-messi-dresi/">梅西dresi一ki中南resnično voditi žogo,"je卡拉格povedal v oddaji欧洲冠军联赛的今天po tekmi. "Mislim,达večina igralcev到razume在波达,在海imaš nekoga,ki,中南–些imamo radi Maradono...Čeprav测绘专igrali na najvišji ravni,vemo,kako težko je voditi žogo skozi igralce. 些je[亨利]cenjen kot največji igralec,ki je igral v总理于,ker si dosegel戈莱在naredil stvari,ki日nihče药物ne更多。 Ljudje lahko dosežejo odličen戈尔*阿里*帕imajo srečo,因此hitri,branijo阿里podajo子们不要. 专到zmoremo. 专测绘,以že kdaj počeli,ampak če ne znaš voditi、ne moreš voditi. Ne moreš iti mimo igralcev在一些mislim,达je到nekaj posebnega,些格雷耶nekoga基于ima。"
艾斯特凡在njegovi soigralci使morda imeli prednost igranja旅večno prepustni obrambi巴塞罗那,torkov gol ni bil enkraten. 的zelo podoben zadetek je dosegel na svetovnem klubskem prvenstvu旅Chelseaju,tik preden je zmaga"modrih"z2:1v Philadelphiji pomenila Estevaoovo zadnjo tekmo za俱乐部帕尔梅拉,v katerem je živel kot otrok.
"Prva lastnost tega芬达je,da中南voditi žogo. Zakaj mu boste到vzeli?"je dejal亨利。 "Če ne te bom silil teči在ti bom ves čas podajal žogo,boš imel kot desni阿里*列维bočni branilec lahko德乐. Naj kuha. Naj igra. Uživati moramo v takšnih igralcih阿里v takšnih igrah."

